Okolica

Soleil Rewal
14
sty
22'
13
sty
22'
Goście:
2
rezerwuj
Malowniczy
Rewal
Rewal to nadmorska miejscowość, będąca siedzibą gminy o tej samej nazwie. Jest jedną z najbardziej znanych wsi nad Bałtykiem, bardzo często odwiedzaną przez turystów. Oferuje bardzo dużą gamę atrakcji, dzięki czemu prawie każdy znajduje tutaj coś dla siebie.

Dobrą propozycją jest wyjazd do Rewala we dwoje – dostęp do takich atrakcji jak Alejka Zakochanych i Alejka Różana oraz platforma widokowa powoduje że wieczorne spacery będą ociekały wręcz romantyzmem, co na pewno doceni wasza wybranka. Do tego dochodzi ogromny wybór restauracji, knajpek oraz klubów. Dzięki temu każdy wieczór możecie spędzić w inny sposób.
OKOLICZNE MIEJSCOWOŚCI
Co warto zobaczyć?
Zabytki
Pobierowo

Pobierowo to może się pochwalić dwoma wyjątkowymi zabytkami – Hotelem Seeblick który był pierwszym hotelem w Pobierowie, oraz willą Ewy Braun – domem w którym lubiła przebywać żona Adolfa Hitlera. Również okolica i widoki zapierają dech w piersiach. Wysokie brzegi klifowe i pasy wydm łagodnie przechodzą w rozległe łąki nadające się idealnie nie tylko na plener, ale także do zrobienia sobie pikniku z rodziną albo ze znajomymi.


Latarnia Morska
Niechorze

Niechorze jest kurortem wypoczynkowym, wchodzącym w skład wybrzeża rewalskiego. Wizytówką miejscowości jest latarnia morska, górująca nad tutejszymi plażami.

Widok z niej jest naprawdę zachwycający – można dojrzeć całą panoramę całej linii brzegowej, a przy dobrej widoczności nawet ruiny kościoła w Trzęsaczu. Pozwoli Wam na to taras widokowy na wysokości 37,5 metra!


Piękna plaża
Pogorzelica

Pogorzelica to jedno z tych miejsc, w których czujemy się jak na innej planecie – czas płynie bardziej leniwie, i czasem mamy wrażenie że nawet my jesteśmy przyjemnie spowolnieni. I dobrze, po co mamy się śpieszyć? Słońce świeci, ptaszki ćwierkają. Czas na drzemkę.


Ruiny Kościoła
Trzęsacz

Trzęsacz jest małą wsią w gminie Rewal. Wsią wyjątkową ze względu na ciszę i spokój, zgrabnie połączoną z atrakcjami dla aktywnych.

 Dodatkowo tego dostajemy świetne propozycje na spędzenie czasu – warto zwiedzić na przykład ruiny kościółka na klifie, a swoje pociechy zabrać na tor dla quadów.


© Domki Ostoja w Rewalu